Par mums

No 1999. gada mūsu darbības pamatvirziens ir kvalitatīvu rezerves daļu pārdošana autobusiem un kravas automobiļiem IVECO. Ka arī mēs piedāvājam rezerves daļas Itālijā un Francijā ražotām komerctransportam:   RENAULT (Master, Traffic),  FIAT (Ducato, Doblo, Scudo),  PEUGEOT ( Boxer, Expert, Partner), CITROEN (Jumper, Jumpy, Berlingo). Rezerves daļu tirdzniecību realizējam mūsu veikalos, kur var iepazīties ar piedāvāto sortimentu, ka arī nepieciešamās detaļas pasūtīt pēc kataloga.

 

 

  SIA "Stilimpeks"

SIA „STILIMPEKS” savu darbību Latvijas tirgū sāka 1999. gadā. Savā darbības gaitā uzņēmums ir sasniedzis augstus rezultātus. Šodien starp uzņēmuma piegādātājiem ir vairāk nekā 20 pasaules vadošo koncernu no Itālijas, Vācijas, Polijas un citiem Eiropas valstīm, daudzas no kurām uzņēmumam ir piešķīrušas tiesības būt vienīgajam dotās produkcijas pārdevējam Latvijas tirgū. Ka arī pateicoties augstai apkalpošanas kvalitātei un plašam sortimentam, uzņēmuma klientu skaits sasniedzis 1500 - tie ir gan fiziskās personas, gan individuālie uzņēmumi, autoservisi, autobusu parki, transporta kompānijas un valsts iestādes.

 

Mūsu filozofija

Savā darbībā mēs, galvenokārt, koncentrējamies uz kvalitāti, atbildību un profesionālitāti. Visas rezerves daļas tiek iegādātas tieši no ražotājiem, atbilst visām tehniskām prasībām un nodrošinātās ar ražotājrūpnīcu kvalitātes sertifikātiem. Mūsu personāls - kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi. Mūsu galvenais mērķis - ilgtermiņa attīstība un sadarbība kā ar piegādātājiem, tā arī ar klientiem. Lai sasniegtu savus mērķus, mēs vienmēr cenšamies nodrošināt augstas kvalitātes apkalpošanu, plašu rezerves daļu klāstu par izdevīgām cenām, lai mūsu klienti būtu gatavi atgriezties pie mums vēl un vēl.  

Meklēšana

Rezerves daļa:
 

Mūsu prece


Akcija

Atlaides pastāvīgajiem klientiem!